سلام سلام.

امسالم تموم شد. با همه ی بدی ها و خوبی هاش.با همه ی غم ها و شادی هاش.

هرسال که داره تموم ميشه من يه جورايی همه کارای ناتموممو تموم ميکنم و وارد سال جديد ميشم اما امسال يه جورايی حس تحويل سال رو ندارم. انگار استثناعا امسالم در ادامه ی سال قبلم هست. خدا اين يکی رو به خير بگذرونه. نميشه آدم انتظار داشته باشه که تو سال جديد هيچ غمی نباشه اما ميشه از خدا صبر طلب کرد. من امسال ميخوام فقط صبر طلب کنم . شمام اگه به يادم بودين برام خير و صبر آرزو کنين. امسال يه سال استثنايی هست. بهار در بهار. خيلی حرفه که سال قمری و شمسی با هم آغاز بشه. فکرشو بکن امشب و مراسم دق الباب. امشب و مژده به فاطمه ی علی که دوره ی رنج و محنت تموم شده. نقل و شيرينی و شکلات دادن در ۷ تا مسجد  و همزمان نو شدن سال ايرانی. انگار بعد از ۶ سال رنج محرم و صفر و غمی که تو دلامون بوده امسال هممون با شادی فاطمه شاديم. چی ازين بالاتر.

امسال بيستمين سال زندگی منه. شروع پر دغدغه ترين و شيرين ترين  دهه ی زندگی. يه جورايی بيست سالگی برای همه نقطه ی عطف تو زندگيشونه.اميدوارم برای من هم بيست سالگيم شروع  يه تلاش عالی برای رسيدن به موفقيت های والا باشه.

با اينکه دلم نسبت به امسال خيلی روشن نيست اما دلم ميخواد تا در اين بهار قرآن وبلاگم هم بهره ايی ازين برکت ببره. برای همين سفره ی هفت سين قرآنی داريم تا وبلاگ من با تک تک اين آيه ها آذين بشه:

خوبه که بدونين از آقا اميرالمومنين نقل شده که: در عيد نوروز هنگام تحويل سال اين هفت آيه رو با گلاب و زعفران و مشک(حالا مشک نداشتين ادکلن نريزين.بی مشکم ميشه)بر روی ظرف چينی  بنويسيد سپس آن را بشوييد وبنوشيد تا موجب رفع بيماری تا سال آينده شود.واين است هفت سين ما.....(حتما امتحانش کنين. مامان من هر سال اين کارو ميکنه .واقعا معجزه است.)

 

۱)سلام قولا من رب رحيم(سوره ی يس آيه ی ۵۸)

۲)سلام علی نوح فی العالمين(سوره ی صافات آيه ی ۷۹)

۳)سلام علی ابراهيم(سوره ی صافات آيه ی ۱۰۹)

۴)سلام علی موسی و هارون(سوره ی صافات آيه ی۱۲۰)

۵)سلام علی ال يس(سوره ی صافات آيه ی۱۳۰)

۶)سلام علی المرسلين(سوره ی صافات آيه ی۱۸۱)

۷)سلام عليکم طبتم فادخلوها خالدين(سوره ی زمر آيه ی۷۳)

هفت تا سلام. هفت آيه ی مقدس. اصلا خود هفت هم مقدسه. ببين ديگه چه شود قداست در قداست.

خواهشا بياين همه موقع تحويل سال ياد هم باشيم و سر دسته ی سينها که از نظر من از همه مهمتره 

                  (((((((السلام عليک يا ابا صالح المهدی))))))))

رو ذکر دل هامون کنيم وبراهم دعا کنيم و از ته قلب بخواهيم که:

                                                 اللهم عجل لوليک الفرج

انشاالله سال خوب و پربرکتی داشته باشن. براتون بهترين هارو آرزو دارم.و عيدتون مبارک